Zayıf Görünmenin Yolları – 10 Püf Nokta| Uygun Kıyafet Seçimi| Kadınlar


128

Kadınlar için zayıf görünmenin yolları gerçekten çok önemlidir. Zayıf görünmek kilo vermekten daha kolay olduğu için her kadının hayali. Zayıf görünmek iççin diyet yapmaya gerek yok. Kıyafet seçimi, Vücuduna göre giyinmek,topuklu ayakkabı yada ayakkabı seçimi,saç modeli,vücut hatları,kısa etekler ve moda renkler gibi bir çok faktörle birlikte bunu gerçekleştirerek iyi hissetmek mümkün İşte zayıf görünmenin 10 kuralı burda.

Harika bir kıyafetin gününüzü nasıl kazanabileceğini ve kendine güvenini artırabileceğini söylediklerini biliyor musun? Evet, doğru! Bir düşünün: Hepimizin kendimizi seksi hissettiren tek bir elbisesi var. Ve hepimiz sokakta dolaşmak istememize neden olan bir çift ayakkabımız var. Ancak, zayıf görünmenin yolları yalnızca kıyafet parçalarına önem vermez.

Kendimizi çok sıcak hissetmediğimiz günlerde ve dolabınızdaki tüm giysiler aniden kendinizi sarhoş hissetmenize neden oluyor, işte belirli stil ipuçları bu noktada. Kıyafetleri akıllıca seçmek ve birkaç akıllıca ipucu ve püf noktası uygulamak, zayıf görünmenin yolları görünüşünüz ve hissetmeniz üzerinde çok büyük bir etki yaratabilir.

Bu yüzden kendinize güven duymadığınız günlerde, kendinizi özümseyin (çünkü hepimiz o günlere sahibiz), aşağıdaki 15 şekillendirme ipucumuza bakın.

1- Salaş Giysilere Yatırım Yapın

Şimdiye dek, Spanx’i ve sizi daha ince görünmesi için vaat eden diğer gazillion tipi esnek cihazlar hakkında duymaktan yoruldunuz, ama işte bunlar: Gerçekten işe yarıyor.

Özünde, doğru şekillendirme parçası sizi dışarı çıkarırken ve içeride tutarken şişkinliklerin dağılmasına yardımcı olacak bir araç olarak çalışır. Midenizin içine çekmek, uyluklarınızı inceltmek, terreni güçlendirmek ve beden elbisesi elbiseleri, yapışkan etekler, dar pantolonlar giymek için kendizini zorlamayın.

2- Boyunuza Göre Seçim Yapın

Bunun yerine, biraz gerilmiş ve tam olarak bileğinize veya bir veya iki santim altına vuran düz, koyu renk kotları tercih edin. Bu, özellikle topuklu ayakkabılar, ayak bileği botlar veya sivri uçlu dairelerle eşleştirildiğinde (aslında sizi daha uzun görünmesini sağlar) vücudunuzu zayıf görünmenin yolları uzatacaktır.

Üstte, uzun boylu gömlek, blazer veya çok büyük olmayan kazakları deneyin. Aynı şey pantolon için de geçerli: Koyu renk seçin (siyah ve lacivert en iyisidir).

3- Siyaha Önem Verin

İnce bir yanılsama geliştirmek için tek bir renk kullanmak kitaptaki en eski numaradır – ve iyi bir nedenle: Uzun, dikey bir çizgi zayıf görünmenin yolları oluşturmaya zayıf görünmenin yolları yardımcı olur.

Baştan ayağa siyah giymek en etkili – ve sonsuza dek en şık – seçenek olsa da, diğer koyu tonlar da donanma, oxblood ve yeşil gibi iyi çalışır. Tek renkli giyinmenin püf noktası: Her silueti keskin ve özel tutun ve bej gibi soluk tonlardan uzak durun.

4- Maxi Etekleri İndirmeyin

Kıvrımlı kadınların sadece otlayan etekleri ve elbiseleri giyememesi yaygın bir moda efsanesidir, ama neyse ki tamamen yanlış olduğu kanıtlanmıştır. Aslında, iyi kesilmiş bir maksi etek aslında size daha uzun ve daha yalın görünümlü bir görünüm verebilir.

Vücudunuzun uzunluğunu kaybedecek, uzun, dikey bir çizgi yaratacak katı sürümleri seçin (katlar, büyük cepler, kalın elastik bel bantları veya çok fazla katman içeren her şeyden önce). Kumaşın içinde boğulmaması için üst kısmı takılı (örneğin, içi kapalı bir tişört) ve kesilmiş deri bir ceket veya koyu renkte iyi kesilmiş bir bluz) tuttuğunuzdan emin olun.

5- Yüksek Kotlara “Evet” deyin

Yüksek bel dipleri kötü bir rap çıkarır, ancak doğru şekilde giyildiğinde, alt bedeninizi uzatarak daha yalın olduğunuzu düşündürür. Seçilebilecek en ince öğe, gerginlik ve hareket için biraz spandex ile bileğinize çarpan, hafif yükselen, dar kesim kot pantolon.

Yükseltilmiş belinizi özel bir bluz, tişört veya hafifçe kırpılmış bir üste takarak bloke ederek görünür kıldığınızdan emin olun. Düğmeli veya elastik bir bel kemeri olan süper yüksek belli giysiler seçmeyin. Bunun yerine, göbek deliğinizin hemen üstüne çıkan ve fermuar sineği bulunan bir yükselişe geçin.

6- İnce Kemerli Giysi

Daha ince görünmek için, cinch elbise ve sıska kemerli tunikler – doğal belinizi mümkün olan en güzel şekilde tanımlamanıza yardımcı olur. Bununla birlikte, kalın bir kemer sizi yarıya indirebilir ve bu da sıkıntılı görünmenize neden olabilir.

7- Parlak Renklerle Varlıkları Vurgulayın

Tamamen siyah giymek istemiyorsanız, sorunlu bölgeleri gölgeyle maskelemeyi deneyin. Bacaklarınızdan heyecanlanmadı ama üst bedeninizi seviyor musunuz? Donanımlı bir çift siyah pantolon veya etekli bir maske takın ve parlak renkli bir bluz ekleyin.

Kolları, orta kısımları veya kalçaları gizlemek için, özel bir siyah blazer, siyah, ipeksi düğmeli, ya da iyi oturan siyah düz bir kazak seçin ve mükemmel bacaklarınızı bir çift baskılı pantolon, renkli kot veya kalın bir etek.

8- Bronzlaşın

İnce bir parlaklık, daha zayıf görünmek konusunda fark yaratan bir dünya yaratır. Hafif bir sprey bronzluk, bacaklarınızı, kollarınızı, omuzlarınızı ve boynunuzu, bronz yanaklarınız, alnınız ve burnunuzun yanlarından hafif bir toz haline getirebilir.

9- Dikey Çizgili Rock Out

Kitaptaki en eski ikinci numara: Dikey çizgiler uzun çizgiler oluşturuyor, bu da sizi daha uzun görünmenizi sağlıyor. Ve biz çizgiler üzerinde dururken, yatay çizgilerin sizi daha geniş gösterebilmesizayıf görünmenin yolları genel moda folklorudur.

Evet, yatay çizgilere sahip, derisi sıkışık bir bodycon elbise giymek biraz zor olabilir, ancak koyu renkli kotlara sıkışmış, klasik bir Breton çizgili gömlek gibi şeyler ya da özel bir etek herkesin ilgisini çekiyor.

10- Topuklu Ayakkabı Seçin

İşte zayıf görünmenin yolları listemizden bir güzellik daha, ayakkabıcılık tarzınızı değiştirebilecek küçük bir püf noktası: Dekolteli vampir özellikli ayakkabılar, etek, şort, elbise ve hatta kırpılmış pantolon giyerken bacağınızı anında uzatır ve inceltir.

Vampir nedir? Ayağın önünden kesen ayakkabının kısmı. Bu nedenle, düşük bir vampir, ayak parmaklarının tabanını keser, yüksek vampir ise ayağını ve muhtemelen ayak bileğini tutar. Cilt tonunuzla eşleşen bir çift bulabiliyorsanız, ince bacak yanılsamasını vermek için daha iyi.

no posts found

Beğendiysen Paylaş Lütfen :)

128