2020’de Çıkacak En İyi Yabancı Dizi Listesi | IMDB 8+ | Dizi Fragmanları


130

2020’de çıkacak en yeni yabancı dizi listesi sizlerle. Can sıkıntınızı alacak yada ” yeni yabancı diziler arıyorum” diyorsanız işte bu liste tam size göre.

İzlenmesi gereken en iyi yabancı diziler ve dizi fragmanları olan bir önceki yazıma buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

Yabancı dizi önerileri ve sizlere bir kurtuluş kapısı olacak.

City on a Hill

city on a hill framan – yabancı dizi

Çıkış Tarihi : 2020
imdb Puanı :
8.4
Kısa Konusu :
En iyi yabancı dizi listemizin başında yozlaşmanın, yolsuzluğun ve ırkçılığın adeta gündelik yaşamın bir parçası haline geldiği, şiddetli suçlarla dolu Boston şehrini mesken tuttuğu dizi karşılıyor.

Curfew

curfew konusu – curfes fragman – yabancı dizi önerileri

Çıkış Tarihi : 22 Şubat 2020
imdb Puanı :
8.0
Kısa Konusu : En iyi diziler liste
mizin 2. sırasında merakla beklediğimiz aksiyon dizisi olan Curfew karşılıyor. İngiltere’deki siyasi iktidar sosyal yaşamı doğrudan etkileyen totaliter bir anlayışa sahiptir. Baskıcı rejimle yönetilen insanlar diken üstünde yaşamlarını sürdürmektedir. Günün belirli saatlerinde sokağa çıkma yasağı dahi uygulanmaktadır.

Good Omens

good omens konusu – good omens fragman – en iyi yabancı diziler

Çıkış Tarihi : 3 Mart 2020
imdb Puanı :
8.1
Kısa Konusu :
Yabancı dizi öneri listemizin 3.sırasında bir bilim kurgu dizisi olan Good Omens duruyor. Melek Aziraphale (Michael Sheen) ile iblis Crowley’nin (David Tennant) macerası konu alınıyor. 6.000 yıllık geçmişlerinde sıra dışı bir “arkadaşlığa” sahip olan bu ikili Dünya’nın sonu yaklaşırken harekete geçiyor.

The Witcher

the witcher konusu – the witcher fragman – yabancı diziler

Çıkış Tarihi : 5 Mart 2020
imdb Puanı :
8.2
Kısa Konusu : En iyi yabancı dizi listesi
baştacı olan The Witcher oyunları ile herkezin gönlünde taht kurmayı başarmıştı zaten. İlk Witcher, Andrzej Sapkowski’nin yazdığı kitapların bittiği noktadan beş yıl sonra başlar. Nilfgaard İmparatorluğu’yla yapılan büyük savaş sona ermiş, elfler ve cüceler iyiden iyiye dışlanmış halklar hâline gelmiştir. 

Black Monday

black monday fragman – black monday konusu – yabancı dizi tavsiye

Çıkış Tarihi : 12 Ocak 2020
imdb Puanı :
8.0
Kısa Konusu :
Yabancı dizi önerilerimizin bir başka tavsiyesi Black Monday.Black Monday, Wall Street tarihinin en sert krizini ekrana taşıyor. Wall Street tarihinin en büyük düşüşünün yaşandığı zaman olarak bilinen 19 Ekim 1987’de yaşanan krizin perde arkasına göz atan dizinin başrolünü, Don Cheadle ve Regina Hall üstleniyor.

The Mandalorian

the mandalorian konusu – the mandalorian fragman – dizi fragmanları

Çıkış Tarihi : 12 Şubat 2020
imdb Puanı :
8.2
Kısa Konusu :
En iyi yabancı diziler listesine girmeye hak kazanan bir Star Wars dizisi. The Mandalorian’ın ilk bölümünü Star Wars: The Clone Wars ve Star Wars Rebels’da imzası bulunan Dave Filoni yönetecek. Geri kalan bölümlerde yönetmen koltuğuna geçen isimler arasında Taika Waititi, Bryce Dallas Howard, Rick Famuyiwa ve Deborah Chow gibi ünlü yönetmenler var.

What We Do in the Shadows

what we do in the shadow fragman – aylak vampirler konusu -fragman – dizi öneri

Çıkış Tarihi : 7 Mart 2020
imdb Puanı :
8,3
Kısa Konusu :
Yabancı dizi öneri listesinde kendini savaş dizileri olarak belli eden bu vampirlerin günlük hayatlarını kaydetmek isteyen bir grup belgeselci, ölmeyeceklerinin garantisini alınca Viago (Taika Waititi), Deacon (Jonathan Brugh) ve Vladislav (Jemaine Clement) adlı 3 vampirin birlikte yaşadıkları eve konuk olurlar.

The Walking Dead

the walking dead yeni sezon fragman – the walking dead konusu – fragman – yabancı dizi

Çıkış Tarihi : 10 Şubat 2020
imdb Puanı :
8,3
Kısa Konusu :
Hepimizin bildiği bu the walking dead en iyi dizi önerileri ve yabancı dizi tavsiye listesine girmeyi hak ediyor. The Walking Dead dizisinin konusu temel olarak zombi salgının başlangıcında ve devamında sağ kalan insanların vermiş olduğu mücadeleyi işliyor.

Sex Education

sex education fragman – sex education yeni sezon ne zaman – sex education konusu

Çıkış Tarihi : 30 Aralık 2019
imdb Puanı :
8.4
Kısa Konusu :
Yabancı dizi önerileri diyince akla gelen Sex Education herkezin odak noktası olan dizi önerileri arasında kendini belli ediyor. Oldukça içine kapanık bir çocuk olan Otis, okulun ezik denilen tiplerindendir. Terapisti olan anne ve babası sayesinde konusunda oldukça bilgili olan Otis, bu bilgiyi okulun sıradışı kızı Maeve‘in teklifi ile değerlendirmeye başlar.

Peaky Blinders

peaky blinders yeni sezon – peaky blinders fragman – yabancı dizi önerileri

Çıkış Tarihi : 2020 (tam olarak belli değil)
imdb Puanı
: 8.8
Kısa Konusu : Aksiyon dizileri yada suç, mafya dizileri gibi bir dizi arıyorsanız yeni sezonu bu sene çıkacak efsanevi bir yabancı dizi olarak peaky blinders önerisi kaçınılmazdır. Bu dizi konu olarak , gerçek hayatta var olmuş olan bir çeteyi ele almıştır. 13 Eylül 2013 tarihinde BBC Two kanalında yayınlanan, “Peaky Blinders” isimli çeteyi konu almış suç/drama konulu bir dizidir. Dizi konusu genel olarak, çete lideri ve yeni görevlendirilen bir dedektif arasında geçer. Birinci Dünya Savaşından henüz çıkmış İngiltere’yi de konu kapsamına almıştır.

Game Of Thrones

game of thrones – got yeni sezon fragman – game of thrones fragman – yabancı dizi

Çıkış Tarihi : 16 Nisan 2019
imdb Puanı :
9.5
Kısa Konusu :
Bu aksiyon macera ve bir okadarda gizem dolu efsanevi game of thrones dizisini anlatmaya gerek yok herhalde. Listemizin baştacı olan bu dizi en iyi yabancı diziler listesine girmeyi hak ediyor.

Yedi krallıktan bahsediliyor. Ejderhalar yok edileli yüzlerce yıl olmuş. Westeros denilen bir dünya burası. Dönem dönem yazların kışlara oranla çok kısa sürdüğü, ama bitmeyecek kadar uzun kışların da yaşandığı bir coğrafya. Krallık bir şehirden, Demir tahttan idare ediliyor. Bölgelerde ise krala yemin ederek sadık yaşayan aileler, bu ailelerin başında lordlar ve yine lordlara yemin ederek sadık yaşayan halklar var.


Bunlarda ilginizi çekebilir


Beğendiysen Paylaş Lütfen :)

130

One Comment

  1. Geri bildirim: Google

Comments are closed.