En iyi Animasyon Filmleri | Ödüllü ve Komik Animasyon Filmleri | 2020


119

Çocukların vazgeçilmezi olan en iyi animasyon filmleri sinema film evreninde ayrıca bir yere sahip.Unutulmaz animasyon filmleri ve 2020 en iyi animasyon filmleri listemizde en güzel animasyon filmlerine yer verdik. Çocukların gelişmesi için kesinlikle izlenmesi gereken asimasyon filmleri kendi içlerinde ödüllü animasyon filmleri olarak dallara ayrılır. Diğer bir dal olan gelmiş geçmiş en beğenilen animasyon filmleri konusunu bu listemizde en iyi animasyon filmlerini sizler için hazırladık. En iyi yabancı diziler listemize gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

En iyi animasyon filmleri – film önerileri

Dumbo Filmi (2020)

hayvanlar animasyon filmleri

Konusu : Eski animasyon filmleri olarak kendini belli ede bu filmde büyük boy kulakları uçmasını sağlayan genç bir fil mücadele eden bir sirkten kurtarmaya yardımcı olur, ancak sirk yeni bir girişim planladığında, Dumbo ve arkadaşları en iyi animasyon filmleri parlak kaplamasının altındaki karanlık sırları keşfederler.

IMDb : 6.4
Fragman için buraya tıklayın.

Early Man Filmi (2020)

animasyon filmleri 2019

Konusu : Eski animasyon filmleri olarak ödül alan animasyon filmlerinde Early Man’ın, Wallace ve Gromit’in yaratıcısı Nick Park’ın yönettiği büyüleyici bir stop-action animasyon komedi / macera olduğunu bilmeleri gerekir. Futbol oyununun ya da dünyanın çoğunun söylediği gibi “futbolun” kurgusal bir köken öyküsüne bir övgü, film akıllıca “kutsal oyunun” tarih öncesi zamanlarda, bir göktaşı başladığında başladığını öne sürüyor. Bir topun şekli titüler bir şekilde “erken insan” tarafından tekmelendi. All-star İngiliz seslendirme (Eddie Redmayne, Tom Hiddleston, Maisie Williams ve Timothy Spall dahil) içeren bu çocuk dostu komedi, 2018 en iyi animasyon filmleri olarak Taş Devri ekibi küçük memleketlerini bir gruptan kurtarmak için savaşan klasik bir underdog spor hikayesi.

IMDb : 6.1
Fragman için buraya tıklayın.

Köfte Yağmuru 2 Filmi (2020)

disney animasyon filmleri

Konusu : Robotlu animasyon filmleri arıyorsanız işte size sıkılmadan izleyeceğiniz bir animasyon filmi Mucit Flint Lockwood, suyu yiyeceğe dönüştüren makinasını tahrip ettiğinde çizburger yağmuru ve spagetti kasırgalarına neden olduğu için dünyayı kurtardığını düşünüyordu. Ancak Flint kısa süre sonra en iyi animasyon filmleri onun icadının hayatta kaldığını ve şimdi de gıda hayvanları yarattığını öğrenir. Flint ve arkadaşları, dünyayı yeniden kurtarmak için aç tacodiles, karides, hippotatomus, cheespiders ve diğer foodimals ile savaşmak için tehlikeli derecede lezzetli bir göreve atılıyor!

IMDb : 6.4
Fragman için buraya tıklayın.

Coco Filmi (2020)

ödüllü animasyon filmleri

Konusu : En güzel animasyon filmleri olarak macera dolu animasyon filmi karşımıza çıkıyor. Pixar’ın müzikal Ölülerin Günü, iki Akademi Ödülünü aldı ve en iyi Animasyon Özelliği ile en iyi Orijinal Şarkısı olan “Beni Beni Hatırla” ödülüne layık görüldü. Filmin çarpıcı görsellerine en kısa bir bakış bile, alkışlamanın garantili olduğunu açıkça gösteriyor. Kendisi son yılların en çok izlenen animasyon filmlerinin içinde. Müzik Broadway layık ezgileri ve gök gürültülü Jerry Goldsmith ipuçlarının karışımı olduğunu vişne üstüne kiraz.

IMDb : 8.4
Fragman için buraya tıklayın.

Ralp Ve İnternet Filmi (2020)

aşk animasyon filmleri

Konusu : Sinema tarihinde vizyona giren en güzel animasyon filmleri arasında eğitici ve ödül alan animasyon filmi olarak Oyunbozan Ralph serisi bulunuyor.Binaların ve işaretlerin yerine, flüoresan ışıklar yanıp sönen, gökyüzüne yığılmış bilgisayarlardır. İnsanlar engelli kafalı avatarlar yerleştiriyor ve amaçsızca meşgul kaldırımlarda dolaşıyorlar. En iyi animasyon filmleri imdb sıralamasında olan filmde arabalar yerine, veri paketleri kabloların millerini yakınlaştırır. Yaklaşan canlandırma Disney filminde en iyi animasyon filmleri “Ralph Internet’i Kırıyor” da, internet somut bir gerçeklik haline geliyor.

IMDb : 7.1
Fragman için buraya tıklayın.

Grinç Filmi (2020)

animasyon film önerileri

Konusu : Komik animasyon filmleri arıyorsanız en çok izlenen animasyon filmleri arasında olan bi o kadar da çizgi sinemada kendine rakip tanımayan grinch ebeveynlerin, Dr. Seuss Grinch’in klasik tatil hikayesinin animasyonlu bir uyarlaması olduğunu, Benedict Cumberbatch’ın efsanevi Noel yassı kuşu sesini içeren animasyonlu bir uyarlama olduğunu bilmeleri gerekir. Film, çoğu genç izleyici için uygundur, gerçek tehlikeden çok daha fazla fiziksel komedi ve pratre sahnesi vardır (Grinch’in bir dağın üstüne düşeceği gibi görünen bir sahne olsa da elbette kurtardı). Yüksekliklerden düşmek, havaya fırlatmak, kızaklara hız vermek vb. Gibi birçok şey bekleyin. Bu animasyon filmi imdb animasyon filmleri listesinde üst sıralarda geziyor. Grinch kısa bir sahnede iç çamaşırında sona erer ve uygunsuz bir şeyi gizlemek için stratejik olarak yerleştirilmiş bir kurabiyenin arkasında görünen çıplak bir Kim.

IMDb : 6.3
Fragman için buraya tıklayın.

Ratatouille Filmi (2020)

en iyi animasyon filmleri

Konusu : En çok izlenen animasyon filmi olan aksiyon dolu animasyon filmi kesinlikle izlenmesi gereken animasyon filmleri arasında. Ebeveynlerin, Pixar’ın diğer tüm filmlerinde olduğu gibi, Ratatouille’in mizahlı mizah (Fransızlar, haute mutfağı, yemek eleştirmenleri vb.) Ve doğrudan yetişkinlere yönelik referanslar içerdiğini bilmeleri gerekir. Aksiyon dolu animasyon filmi için çocuklar bu referansların çoğunu özleyecektir ancak büyük olasılıkla en iyi animasyon filmleri arsa ve hayvan karakterlerinin tadını çıkarmaya devam edecektir. Animasyonlu bir çocuk filmi için şaşırtıcı olmayan bir şekilde, kahramanı Linguini, bir yetimdir.

IMDb : 8.0
Fragman için buraya tıklayın.

Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Filmi (2020)

çocuk filmleri

Konusu : Heyecanlı animasyon filmleri listesinde en çok izlenen animasyon filmleri arasında olan Süper kahraman filmleri alanında yeni bir şey yapmak hemen hemen imkansızdır, ancak Örümcek Adam: Örümcek Verse’nin içine çekmiştir. Duvardaki kahramanın Miles Morales versiyonunu yıldızlaştıran film ve diğer Örümcek ayetlerinden diğer pek çok yinelemesinin yanı sıra, filmin başlığını da içeren, görsel bir tarz kazandıran parlak, yenilikçi bir zevktir. Daha önce aynı temelleri işlemesine rağmen aynı derecede taze hissettirdiği bir hikaye anlatmak için görülmüştü.

IMDb : 8.5
Fragman için buraya tıklayın.

Oyuncak Hikayesi 4 Filmi (2020)

en iyi animasyonlar

Konusu : Duygulu animasyon film yada komik animasyon filmi arıyorsanız işte bu macera dolu animasyon filmi tam sizin için. Pixar, mucizevi bir şekilde garanti altına alınmış ilk filmi ile zaten oluşturulmuş, temaları, mizah duygusunu ve doğru şekilde yapılmış modern animasyon özellikleri için onları standart taşıyıcı haline getirecek olan ev tarzını güçlü bir şekilde ele almış olan dünyaya girmiştir. Dikkat çekici, çocukluğun ilk dilini bilen akıcı, şirketin o zamanki devrimci ekibi, her yeniden izlemede eski dostlar gibi hisseden daha sevimli bir oyuncaklar en iyi animasyon filmleri yarattı. Woody ve Buzz Lightyear (Tom Hanks ve Tim Allen) yıldızlarla komedi yapan garip bir çift olurlar ve Randy Newman’ın “İçimde Bir Arkadaşınız var” hala her zaman bizi ele geçiriyor.

IMDb : 8.3
Fragman için buraya tıklayın.

Coraline Filmi (2020)

çizgi dizi

Konusu : Animasyon film önerileri arasında mdüllü animasyon filmleri kendini dahada belli ediyor. Eski animasyon filmleri çocukluğumuzun çizgi dizilerini bizlere hatırlatıyor. Noel Öncesi Kabus’un rahatsız edici anları vardır ancak Henry Selick’in Neil Gaiman’ın uyarlama kitabı düpedüz ürkütücüdür. Dikkatsiz ebeveynleri ile sinirli olan filmin baş karakteri, tanıdığı herkesin daha neşeyle değiştirilebileceği, içi boş kopyaların, canlı gözlerinin yerine sert siyah düğmelerle değiştirildiği bir dünyaya giriyor. Başka bir ortamda, dürüst olmak gerekirse korku olurdu vücut hırsızlarının istilası arasını doldurun, ancak Selick’in durma hareketi ve 3 boyutlu kandili kullanımı, bize izlememiz gerekmeyecek kadar mesafe veriyor parmak, ama yine de bizi uzağa bakmaktan korkuyor.

IMDb : 7.7
Fragman için buraya tıklayın.


Bunlarda ilginizi çekebilir


Beğendiysen Paylaş Lütfen :)

119