En iyi Yabancı Diziler : iMDB Top 20 En iyi Yabancı Dizi Sıralaması | 2020


124

IMDB top 100 en iyi yabancı diziler , izlenmesi gereken en iyi diziler 2020, yabancı diziler listesi. En iyi yabancı diziler listemize hoşgeldiniz. Bu listede imdb puanlamasına göre hazırlanmış olan izlenmesi gereken en iyi 20 yabancı dizi hakkında bilgi edinebilirsiniz.

En iyi yabancı dizi tavsiyeleri bizi dizi arayışlarından kurtarıyor. imdb top 100 listesinden hazırlanan bu yabancı diziler listesinde netflix dizileri , izlenmesi gereken en iyi yabancı diziler , 2020 dizileri , son zamanların en iyi dizileri , imdb en yüksek diziler ve daha birçok yabancı dizi tavsiye listeleri bulabileceğimiz yazımız sizlerle.

IMDB puanlamasına göre hazırlanmış olan devamlı güncellenen listeleri ile sizlere hizmet sunan sitemizi inceleyebilirsiniz : en iyi yabancı dizi önerileri

13 Reasons Why Dizisi

en iyi yabancı dizi tavsiyeleri
en iyi yabancı dizi tavsiyeleri

IMDB : 8.1
Çıkış Tarihi : 2017

Konusu : Kız arkadaşının eskiden intihar ettiği bir üniversite öğrencisine, kız arkadaşının neden intihar en iyi yabancı dizi tavsiyeleri ettiği hakkında bilgiler veren 14 kasetlik bir kutu gelir. Başta Gençlik , aşk dizisi gibi gelen dizi sonradan karmaşık haller alır.

Person of Interest Dizisi

en iyi yabancı diziler 2020
en iyi yabancı diziler 2020

IMDB : 8.4
Çıkış Tarihi : 2016

Konusu : Ölmüş olarak bilinen bir ajan bir milyarder yazılımcı ile hayatına tekrar tutunur . Yazılımcının bulduğu devlete sorun en iyi yabancı diziler 2020 çıkarabilecek insanları ajana söyler ve ajan bunları her birine farklı komplolar düzenleyerek katleder.

Merlin Dizisi

en iyi yabancı diziler sıralaması
en iyi yabancı diziler sıralaması

IMDB : 7.9
Çıkış Tarihi : 2012

Konusu : Büyücülüğün yasak olduğu Kral Uther zamanında Büyücü arkadaşı ile tahta geçecek olan Merlinin en iyi yabancı diziler sıralaması Kral uther ile kavgasını anlatan eski çağ dizisi.

Lucifer Dizisi

yabancı dizi tavsiye
yabancı dizi tavsiye

IMDB : 8.2
Çıkış Tarihi : 2015

Konusu : Cehennem lordu olan Lucifer cehennemden sıkılır ve dünyaya inip polis departmanlarına yardım eder . yabancı dizi tavsiye Polislerin halledemediği işleri kendi yöntemleri ile haletmeye çalışır . Garip olayların döndüğü bu bilim kurgu dizisini izlemenizi öneririm.

Better Call Saul Dizisi

en iyi yabancı diziler imdb
en iyi yabancı diziler imdb

IMDB : 8.7
Çıkış Tarihi : 2015

Konusu : Breaking bad dizisinin öncesi zamanında yer alan bu yabancı dizi dizide suç şehrinde kirli işler yapan bir grup işbirlikçiyi anlatıyor. Breaking bad sevenler bu diziyi izlemeleri lazım.

Westworld Dizisi

imdb en iyi diziler

IMDB : 8.9
Çıkış Tarihi : 2016

Konusu : İleride karşımıza çıkacak yeni teknolojilerle zenginlerin sanal dünyada yaşayabilecekleri hayal gibi gelen bir gerçekten bahsediyor. Teknolojinin ileride bizler için ne denli büyük bir en iyi yabancı diziler imdb gelişme kat edeceğini konu alan bu dizi yapım maliyeti en yüksek olan diziler arasında .

Bron/Broen Dizisi

imdb dizi sıralaması

IMDB : 8.6
Çıkış Tarihi : 2011

Konusu : İsveçte Øresund köprüsü üzerinde bırakılan kadın cesedi üzerine yoğunlaşan İsveç devleti bu konuda işinde imdb en iyi diziler en iyi dedektifleri tutuyor . Olaylar karmaşık hale geliyor ve neye uğradıklarını şaşıracak bir son ile karşı karşıya geliyorlar.

Dexter Dizisi

son zamanların en iyi dizileri

IMDB : 8.7
Çıkış Tarihi : 2006

Konusu : Polisiyede kan analizcisi olarak çalışan başrol karakterimiz dexter morgan içindeki kan duygusunu dizginleyemeyince imdb dizi sıralaması masumlara dokunmamak kaydıya bütün bu tecrübelerini ve duygularını katiller üstünde dizginliyor. Bu sırada polisiyeden ayrılıyor.

The Sopranos Dizisi

en iyi diziler imdb

IMDB : 9.2
Çıkış Tarihi : 1999

Konusu : New Jersey de yaşayan İtalyan aile kendi içlerinde bir mafya olarak görülüyorlar. Baş karakter olan Tony Soprano son zamanların en iyi dizileri gerçekleştirmek istediği amaç uğruna bir an olsun geri adım atmıyor ve bu yaptığı hareket ailesine ve kendisine çok pahalıya mal oluyor.

Oz Dizisi

imdb yüksek diziler

IMDB : 8.7
Çıkış Tarihi : 1997

Konusu : Tam adı Oswald State Correctional Facility olan yüksek güvenlikli Amerikan hapishanesine, mahkumlar kısaca OZ adını en iyi diziler imdb vermişlerdir. Naziler , İtalyanlar , Zenciler , Müslümanlar , İrlandalılar , Latinler , Motorcular ve kendi halinde takılan diğer mahkumların güç ve otorite savaşının iskeletini oluşturduğu dizi de; rüşvet , çete kavgaları vb… olaylara artık tamamen gözleriniz alışıyor.

Travelers Dizisi

imdb en yüksek diziler

IMDB : 8.1
Çıkış Tarihi : 2016

Konusu : İleri seviyede teknolojinin bulunması ile birlikte dünyada nüfusun çok azalması ile birlikte bir grup zeki insanlar birbirlerini imdb yüksek diziler şans eseri bulurlar ve zaman makinesi icat ederler. Hepsinin kendine has özellikleri muvcuttur . Zaman makinesi ile gelecekten geçmişe gidip bu sorunun kaynağını bulup düzeltmeye netflix dizileri çalışırlar .

Legion Dizisi

imdb puanı yüksek diziler
imdb puanı yüksek diziler

IMDB : 8.3
Çıkış Tarihi : 2016

Konusu : Küçüklükten beri kafasında garip sesler duyan bir çocuk aslında bir mutanttır . X-meni canlandıran bu bilim kurgu dizisinde imdb en yüksek diziler bu özelliğini farkeden çocuğun büyüyünce kötülerin baş düşmanı olarak savaşmasını anlatıyor.

The Walking Dead Dizisi

imdb en iyi diziler 2019
imdb en iyi diziler 2020

IMDB : 8.3
Çıkış Tarihi : 2010

Konusu : Vurulup hasteneye kaldırılan bir polis şerifi gözlerini açtığında kendini alt üst edilmiş ve bütün ölülerin dirildiği bir yerde imdb puanı yüksek diziler bulur. Bir grup insanın hayatta kalma çabasını gösteren bu dizi herkes tarafından çok sevilip takdir edilmiştir.

The Expanse Dizisi

2019 dizileri
2020 dizileri

IMDB : 8.4
Çıkış Tarihi : 2015

Konusu : Günümüzden 200 yıl sonrasını anlatna bu bilim kurgu dizisi zengin bir ailenin kayıp kızını aramaktır. imdb en iyi diziler 2020 Bu durumda bir uzay gemisi pilotu ile işbirliği yapan baş karaterimiz önünde bir çok engel bulur.

Outlander Dizisi

imdb top 100
imdb top 100

IMDB : 8.5
Çıkış Tarihi : 2014

Konusu : 1945 te mutlu bir evliliği olan bir kadın nedenini bilmediği bir şekilde 1700 lu yıllara savaş kadını oalrak yolculuk eder. Orada yeni bir evlilik yapıp yeni kocasına karşı güzel duygular besler 2020 dizileri ama bir sıkıntı vardır, tamamen yolculuk etmemiştir yani hem 1945 te hemde 1700 lerde yaşamsıdır. Buda onu fuygusal ve psikolojik olarak çökertir.

Dark Dizisi

izlenmesi gereken diziler
izlenmesi gereken diziler

IMDB : 8.5
Çıkış Tarihi : 2017

Konusu : Bilinmeyen nedenlerden dolayı kayıp olan bir çocuğu arayan 4 aile kasabada delil toplamaya başlar . Olay ilerledikçe imdb top 100 gizlileşen bir durum ortaya çıkar ve bunu öğrendikten sonra 4 aileninde hayatı değişir. Bir çok farklı zamanda yabancı diziler listesi yaşayan 4 aile ayrı zaman dilimlerinde çocuğu aramaya başlar.

Daredevil Dizisi

izlenmesi gereken en iyi yabancı diziler
izlenmesi gereken en iyi yabancı diziler

IMDB : 9.0
Çıkış Tarihi : 2015

Konusu : Başarılı bir avukat olan başrolümüz görme yetisini kaybeder. Bu durumdan çok rahatsız olduğu için bir araştırma yapar ve diğer yetilerinin görme yetisinin yerini dolduracak şekilde geliştirmeyi izlenmesi gereken diziler öğrenir . Artık çok güçlü bir kahraman haline gelen daredevil şehrin korumasını sağlamaktadır.

Fargo Dizisi

izlenmesi gereken yabancı diziler
izlenmesi gereken yabancı diziler

IMDB : 9.0
Çıkış Tarihi : 2014

Konusu : Kiralık bir katil olarak hayatına devam ederken iş üstünde bir kaza yaparak hastaneye kaldırılır . Burada tanıştığı bir kız sayesinde hayatını değiştirme kararı alır . Ama kız bildiği kadar izlenmesi gereken en iyi yabancı diziler sağlıklı değildir. İkisi beraber olup farklı işlere el atmaya başlarlar.

Black Mirror Dizisi

yabancı diziler 2019
yabancı diziler 2020

IMDB : 9.0
Çıkış Tarihi : 2011

Konusu : Her bölümü birbirinden faklı olan bu dizide teknolojinin bizlere etkisini göstermektedir. Her geçen gün teknolojinin nasıl geliştiğini ve bizlere ne gibi büyük zararlar verebileceğini birbirinden izlenmesi gereken yabancı diziler bağımsız bölümleri ile bizlere göstermeye çalışır.

Narcos Dizisi

yabancı diziler listesi - netflix dizileri
yabancı diziler listesi – netflix dizileri

IMDB : 9.3
Çıkış Tarihi : 2015

Konusu : Kolombiyayı özetleyen bu filmde madde bağımlılığından para kazanarak meksikayı kontrol altına almış Pablo Escobar yabancı diziler 2020 baronunu yakalamaya özel olarak gönderilmiş olan ingiliz ajanı ve pablo escobarın hayatını anlatıyor.


Bunlarda ilginizi çekebilir


Beğendiysen Paylaş Lütfen :)

124