Icrypex Borsasında Kredi kartı dönemi başladı !


101

Türk kripto para borsası olan Icrypex, kredi kartı ile alım işlemlerinin başladığını duyurdu. Haber kısa süre içerisinde, kripto dünyasının ana gündemi haline geldi.

Türkiye’nin popüler kripto para borsalarından biri olan Icrypex, hesap açma ve onaylama (KYC) sürecini tamamlayan tüm kullanıcılarına kredi kartı ile kripto para alım işlemlerine izin verecek. Kullanıcılar borsa üzerinden kredi kartı kullanarak kripto para alabilecek.

Kripto para kullanıcılarını/yatırımcılarını memnun edecek bu proje ile birlikte yeni yatırımcıların piyasaya girmesi bekleniyor. Icrypex borsasının CEO‘su Gökalp İçer, ”Icrypex olarak kripto para kullanıcılarının kolay ve güvenli bir şekilde işlem yapabilmesi için altyapımızda düzenli olarak geliştirmeler yapıyoruz. Bu geliştirmeleri yaparken, kullanıcılarımızın geri bildirimleri ve talepleri her zaman önceliğimiz oluyor. Bir günde kripto para transferlerinde işlem ücretini kaldırdık. Yine kullanıcılarımızın talebi üzerine, bir günde portföyümüze yeni kripto paralar ekledik. Kredi kartıyla işlem yapma kolaylığı, kullanıcılarımızın yoğun talebi olan ve 2020 yılı için belirlediğimiz hedeflerden biriydi. Bu gibi yeniliklere hız kesmeden devam edeceğiz. 2020 için planladığımız tüm hedeflerimizi yerine getirmenin sevincini yaşıyoruz.” İfadelerini kullandı.

Kendi güvenlik sistemleri ile kullanıcıların varlıklarını koruyan Türk kripto para borsası Icrypex, Türkiye’de 7/24 canlı destek sistemi ile piyasaya çıkmış ilk borsa olma özelliğini taşıyor.


Yazı içeriği yalnızca bilgilendirme amacı gütmektedir. ”Yatırım tavsiyesi”
niteliği taşımamaktadır. Yapacağınız yatırımlardan doğacak olan olumlu
ya da olumsuz sonuçlardan yazar ve tavsiyebak.com adresi sorumlu değildir.


Bunlarda ilginizi çekebilir


Beğendiysen Paylaş Lütfen :)

101