Tatilde İzlenecek En İyi 20 Netflix Dizileri | IMDb 8+ Puan | 2020


120

Tatilde zaman geçirebileceğiniz en iyi netflix dizileri listemiz sizlerle. En iyi yabancı diziler sizlere kurtuluş kapısı olacak. Hangi dizileri izlemeliyim diye düşünüyorsanız netflix dizileri listesi burada. Canınmı sıkılıyor, hemen netflix dizileri izle. En popüler yabancı diziler sizlerin can sıkıntısını alacak.

Netflix harici En iyi yabancı diziler listemize gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

1| İZombie

izombie – en iyi yabancı diziler

iMDB : 7.9

Türü : Komedi ,Suç ,Drama

Yılı : 2015

İZombie fragmanını izlemek için buraya tıklayabilisiniz.

İZombie Konusu : Yorgun zombi serisine yeni bir yaşam kirası vermek iZombie’dir. CW’nin saygın ve zevkli komediler çıkardığı biliniyor ve iZombie en iyiler arasında yer alıyor.

Seri ömrü boyunca birkaç tur atıyor ancak ilk iki sezon Olivia Moore’un bir zombiye dönüştüğünü görüyor. Çoğu zombinin aksine, Olivia, zaman zaman çözülemeyen gizemleri olan polislere yardım eden morgda yeni bir hayata söz veren işleyen bir kişidir.

Bu eğlenceli, biraz aptal ve beş mevsim sonra formülü taze tutmayı başarıyor.

2| Rivaldere

dizi öneri – rivaldere

iMDB : 7.3

Türü : Suç ,Drama ,Gizem

Yılı : 2017

Rivaldere fragmanını izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Rivaldere Konusu : CW, günümüzde The Flash ve Arrow gibi sayısız DC şovu ya da The Vampire Diaries ve Supernatural gibi doğaüstü dramalarını ürettiği için biliniyor. Riverdale, ünlü Archie çizgi romanını yeni bir izleyici kitlesine uyarlayarak genç tiyatro izleyicisini yeniden yakalamak isteyen CW’nin yeni gösteri dalgasının bir parçası.

Dizinin, ilgi çekici hikayesi ve çizgi romanlardan mükemmel bir şekilde uyarlanmış zengin ve çeşitli karakterleri ile ağın sunduğu en iyi yabancı diziler arasında olması fevkalade iyi bir performans sergiliyor.

3| Love, Death & Robots

yabancı diziler – love death robots

iMDB : 8.7

Türü : Animasyon ,Komedi ,Fantasy

Yılı : 2020

Love, Death & Robots fragmanını izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Love, Death & Robots Konusu : Netflix dizileri arasında Antolojisi dizinizi seviyorsanız, o zaman Aşk, Ölüm ve Robotların derhal listenize eklenmesi gerekir. On altı bölüm birinci sezon, her biri farklı bir animasyon stiline sahipken bir hikayeden diğerine sıçradığımızı görüyor.

David Fincher tarafından üretilen seri, her saatle yaklaşık 10 dakikada kolayca sindirilebilen bazı harika hikayelere sahip.

4| Breaking Bad

breaking bad – netflix dizileri

iMDB : 9.5

Türü : Suç ,Drama ,Gerilim

Yılı : 2008

Breaking Bad fragmanını izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Breaking Bad Konusu : Bryan Cranston ve Aaron Paul, ne yazık ki Netflix‘te olmayan bir kaç HBO hitiyle üstesinden gelmek için tüm zamanların en güzel netflix dizileri nden birinde yer alıyor.

AMC, Vince Gilligan’a kanser tedavisini finanse etmek için fonlar geliştirmediği sürece erken ölüm ihtimaliyle karşı karşıya kalan bir kimya öğretmenini izleyen seriyi geliştirme şansını verdiğinde parkın dışına fırlattı.

Diziler artık sona ermesine rağmen, dizi mirası, oyuncu kadrosu, mükemmel sinematografi ve bir TV dizisinin ne olabileceğinin zarfı zorlayan mermilerden oluşan yıldız performansları nedeniyle yıllarca sürecek.

5| The Last Kingdom

dizi izle – the last kingdom

iMDB : 8.4

Tür : Aksiyon ,Drama ,Tarih

Yılı : 2015

The Last Kingdom fragmanını izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

The Last Kingdom Konusu : Aksiyon dizileri seviyorsanız bingo.Netflix, HBO’nun Game of Thrones’ı üstlenecek bir şeye sahip olmak konusunda çaresiz ve Netflix’in kendi Marco Polo’su başarısız olurken, Netflix ve BBC arasındaki çapraz prodüksiyon kesinlikle HBO serisine parası için koşuyor.

BBC America, Netflix ile şovu tamamen kapatarak şovu tamamen iptal etti ve seri tüm alanlarda güçlenmeye başlıyor.

Alexander Dreymon ve Emily Cox’un başrol oynadığı bu seri, bizi Büyük Alfred’in evini istilacılardan korumak zorunda olduğu Vikingler dönemine geri götürüyor.

6| Longmire

yabancı dizi izle – longmire

iMDB : 8.3

Türü : Aksiyon ,Suç ,Drama

Yılı : 2017

Longmire fragmanını izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Longmire Konusu : En iyi yabancı diziler arasında Seri Netflix tarafından satın alınan bu suç gerilim filmi, A&E baltasıyla karşılaştı. Netflix’teki en iyi suç diziler gerilimcilerinden biri olduğu ve 2017’deki son sezonu ile yaptıkları iyi bir iş, bu fantastik seriye nasıl gönderildiğini görmek güzel olacak. Dizi, karısının ölümünden sonra kasabaya hareket eden bir şerifi takip ediyor ama ne yazık ki geçmişini çok fazla sarsamıyor.

7| House of Cards

house of cards – en iyi netflix dizileri

iMDB : 8.8

Türü : Drama

Yılı : 2013

House of Cards fragmanını izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

House of Cards Konusu : Kartlar Evi, ilk Netflix Orijinallerinden biriydi ve hala en iyilerden biriydi, ancak bir şekilde lekelenmişti. Bildiğiniz gibi, şovun lideri, şovu biraz farklı bir ışığa sokan, kendisiyle ilgili bazı güzel grafik iddialarıyla karşı karşıya kaldı.

Bununla birlikte, Kartlar Evi, ilk birkaç mevsim tarihin en iyi netflix dizileri televizyonu olan bir dizinin başyapıtı.

Dizi, iktidarı kazanmak için her şeyi yapacak acımasız bir siyasi çift olan Underwood’u takip ediyor.

8| Maniac

maniac – izlenmesi gereken diziler

iMDB : 7.9

Türü : Komedi ,Drama ,Bilim Kurgu

Yılı : 2018

Maniac fragmanını izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Maniac Konusu : Dizi önerileri listesindeki Jonah Hill ve Emma Stone, bu belirsiz bilim kurgu / dramada, yıldızın rüya hallerinde birçok hikayeye girdiğini görüyor. Bir Netflix kanaması ve bunu muhtemelen yeşilleştirebilecek diğer tek ağ için şık, yorumlayıcı ve mükemmel.

Breaking Bad olaylarından 6 yıl önce başlayan ve Bob Odenkirk’in oynadığı küçük bir suçlu avukat olan James “Jimmy” McGill’i izleyen bir spin-off serisi. Bu, Jimmy’nin Saul Goodman’a geçişiyle ilgili.

9| Better Call Saul

better call soul – netflix dizileri

iMDB : 8.7

Türü : Suç ,Drama

Yılı : 2015

Better Call Saul fragmanını izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Better Call Saul Konusu : Yabancı dizi olarak Gösteri, selefi gibi zaten çok sayıda ödül aldı ve iki Altın Küre’ye aday gösterildi. Breaking Bad’ın ardındaki kilit kişilerin çoğunu elinde tutar, bu yüzden kalitesi Breaking Bad ile aynıdır.

10| The Crown

the crown – yabancı diziler

iMDB : 8.7

Türü : Drama ,Tarih

Yılı : 2016

The Crown fragmanını izlemek için buraya tıklayınız.

The Crown Konusu : En iyi yabancı diziler listesinde Kasım 2016’da piyasaya sürülen ve Kraliçe II. Elizabeth’in hayatı ve saltanatına odaklanan bir Netflix orijinalidir. İlk sezon, 25 yaşında, kısa bir süre önce evlendiğinde ve yakında İngiliz İmparatorluğu’nun Hükümdarı olmak için başlar. Şov, şaşırtıcı oyunculuk, senaryo ve detaylara gösterdiği özen için övgüyle karşılandı. Netflix’in en pahalı harcamalarından biri, tahminen 156.000.000 $ ‘lık bir Bütçe ile üretilen her bir program.

11| Bloodline

bloodline – tavsiye diziler

iMDB : 8.0

Türü : Drama ,Gerilim

Yılı : 2015

Bloodline fragmanını izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bloodline Konusu : Netflix Original Bloodline’ın ilk sezonunu görüyoruz. Bu dizi önerileri listesindeki en gizemli dizi ,Hasarların yaratıcısından, bir ailenin yeniden bir araya geldiğini gören ve festivalleri bozmak için geçmişi büyütmeyi vaat eden istenmeyen bir ağabeyden düştüğünü gören bu gerilim dizisi geliyor. 1. Sezon bizi pek çok cevapsız soruyla terk etti ve her sezon güçlenerek güçlenmeye başladı.

12| Altered Carbon

altered carbon – yabancı dizi önerileri

iMDB : 8.2

Türü : Aksiyon ,Drama ,Bilim Kurgu

Yılı : 2018

Altered Carbon fragmanını izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Altered Carbon Konusu : Netflix, tam bir bilim kurgu dizileri macerasına sahip değildi, ancak Altered Carbon, 2018 yılının Şubat ayında indiğinde değiştirdi. Dizi, tek bir görevle buz üzerine konulduktan 250 yıl sonra bir mahkakmu uyandırdı, özgürlüğü için cinayeti çözdü. Dizi yavaş bir başlangıç ​​ama bir TV şovunda görülmesi gereken en etkileyici görsel efektlerden bazılarını görsel bir zevk haline getiriyor.

13| 13 Reasons Why

en iyi yabancı diziler – 13 reason why

iMDB : 8.0

Türü : Drama ,Gizem

Yılı : 2017

13 Reasons Why fragmanını izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

13 Reasons Why Konusu : Bu en iyi dizinin ortasındaki izleyiciler bölünmüş durumda. Bazıları zihinsel sağlık hakkında konuşmada önemli bir rol oynadığını, bazıları da intihar fikrini teşvik ettiğini düşünüyor. Beğen ya da beğenme, aynı adı taşıyan romanı temel alan TV dizisi, 2017’deki ilk sezonundan bu yana sıcak bir konu oldu. Dizi bir Amerikan lisesinde ayarlandı ve en azından ilk sezon için olan hikaye, trajik bir şekilde kendi hayatını alan Hannah Wells’in hayatını anlatıyor.

14| Once Upon A Time

once upon a time – yabancı diziler listesi

iMDB : 7.8

Türü : Macera ,Fantezi ,Roman

Yılı : 2018

Once Upon A Time fragmanını izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Once Upon A Time Konusu : Bir Kez Bir Zamanlar en sevdiğiniz netflix dizileri çocukluk çağı Disney‘in masallarını alır ve onları daha koyu formatta canlandırır. Son yıllarda ana hikayedeki yorgunluktan dolayı kendini yeniden icat etmek zorunda kalmasına rağmen, dizi bir zevk olmaya devam ediyor ve Disney filmlerini seviyorsanız izlemelisiniz.

15| Alias Grace

alias grace – en çok izlenen yabancı diziler

iMDB : 7.8

Türü : Biyografi, ,Suç ,Drama

Yılı : 2017

Alias Grace fragmanını izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Alias Grace Konusu : Kanada’daki CBS ile Netflix arasındaki bu çapraz üretim kesinlikle örnek teşkil ediyor. Mükemmel bir estetik ve oyuncu fantastik oyuncuları ve oyuncuları yaratan bu sınırlı sipariş koşusu serisi, 1843’teki Grace Marks davasına dayanan gerçek hikayenin hiçbir detayını kaybetmeden Margaret Atwood hikayesini mükemmel bir şekilde uyarlıyor. koşar.

16| The West Wing

netflix en iyi dizileri – the west wing

iMDB : 8.7

Türü : Drama

Yılı : 2006

The West Wing fragmanını izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

The West Wing Konusu : Bu Aaron Sorkin politik tiyatrosu, televizyon yazarlığının başyapıtı ve şimdiye kadar yapılmış en iyi dizilerden biri olarak kabul ediliyor. Başkan Jed Barlet’in ve onun kıdemli personelinin hem siyasi hem de kişisel hayatlarını takip ediyor. Harika oyunculuk ve şimdiye kadar duyacağınız en hızlı şarkıcıların bazıları bunu kazanır.

17| F is for Family

animasyon dizileri – f is family

iMDB : 8.0

Türü : Animasyon ,Komedi ,Drama

Yılı : 2015

F is for Family fragmanını izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

F is for Family Konusu : F, Aile İçin Netflix Orijinal animasyon diziler ikinci ve en eşsiz biri olarak duruyor. Seri bizi 1970’lere götürüyor, zamanlar daha basitti, Murphy ailesi için değil. Karısı ve üç çocuğunu desteklerken havaalanında çalışan Frank’i takip ediyoruz. Bill Burr, manşet ses performansı sağlar ve 2020 yılında dördüncü sezonu ile gösteri buhar kazanmaya devam ediyor.

18| Heartland

fullhdfilmizle – heartland

iMDb : 8.4

Türü : Drama ,Aile

Yılı : 2007 – Devam Ediyor

Heartland fragmanını izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Heartland Konusu : Aile dizileri Dünya serisi serisinde, sahiplerinden biri geçtikten sonra çiftliklerini ayakta tutma mücadelesi veren bir aileye odaklandığından, herkesin gönlünü çekeceğine emin olan katiller bulunuyor. Artık hükümdarları alıp annelerinin mirasını sürdürmek artık kızına kalmış.

19| Grey’s Anatomy

yabancı dizi izle – grey’s anatomy

iMDB : 7.6

Türü : Drama ,Roman

Yılı : 2005 – Devam Ediyor

Grey’s Anatomy fragmanını izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Grey’s Anatomy Konusu : Uzun süredir devam eden netflix dizileri arasında kendini belli eden ABC dizisi, ilgi çekici karakterleri ve etkileyici oyuncu seçimi seçenekleriyle izleyicileri büyülemeye devam ettiği için yavaşlama belirtisi göstermiyor. Serinin kendisi sizi bir Seattle hastanesine götürür ve doktorların ve hemşirelerin günlük yaşamı hakkında bilgi verir. Grey’in Anatomy’si yıllar boyunca bir takım Emmy’ler attı ve yıllık olarak Netflix’e gelmeye devam ediyor.

20| Russian Doll

russian doll – netflix dizileri

iMDB : 8.0

Türü : Komedi ,Drama ,Gizem

Yılı : 2020

Russian Doll fragmanını izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Russian Doll Konusu : En iyi yabancı diziler arasında olan Russian Doll, aynı gün tekrar tekrar denenmeye çalışılan ve test edilen bir ödünç ödünç alarak ödünç aldığı harika bir seri oldu. Orange, Nadia olarak oynadığı Yeni Siyah mezunları Natasha Lyonne ile aynı partiyi tekrar tekrar yaşamaya zorladı ve söz konusu döngüyü kırmaya çalıştı. Bu eğlenceli, akıllı ve temiz bir nefes. Kesinlikle izleme listesinide olmalı.


Bunlarda ilginizi çekebilir


Beğendiysen Paylaş Lütfen :)

120