En İyi Korku Filmleri Listesi | iMDB 8+ | 2020 | En İyi Filmler


111

En iyi filmler listemizde sizlere en iyi korku filmleri derledik. Filim tavsiyeleri arayışına son. Sizler için hazırladığımız yabancı filmler listemiz sizlerle.

Korku gerilim filmleri sizler için macera kapısı olacak. En güzel filmler listemize yorum yapmayı unutmayınız. Gerilim filmleri ile korku filmleri arda arda olup imdb puanlamasına göre en iyi korku filmleri listesidir. En iyi yabancı diziler listemize gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

El Cuerpo / Ceset Filmi

ceset – el cuerpo – korku filmleri

Tür : Gerilim, Gizem, Korku
IMDB : 7.6
Dakika : 108 dk
Yapım Yılı : 2012
Ceset ( El Cuerpo ) fragman için buraya tıklayabilirsiniz.

Ceset Konusu : Korku filmleri listemizin ilk sırasında zengin bir iş kadınıın cesedinin ölünce esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolmasını ele alıyor. Gerilim filmleri için ideal bir konu.

Brimstone Filmi

en iyi korku filmleri – gerilim filmleri – film korku

Tür : Dram, Gizem, Gerilim
IMDB : 7.1
Dakika : 140 dk
Yapım Yılı : 2020
Brimstone fragmanı için buraya tıklayabilirsiniz.

Brimstone Konusu : Zamanında en iyi filmler listesinde kendini belli etmiş bir korku filmi olduğu gibi dilsiz ve sıradan bir aile annesi olan Liz’in kasabaya gelenve din adamı kılığına girmiş olan kendisine hırslı babasından ailesini kurtarmaya çalışması gibi korku filmleri listesine layık bir konusuda vardır.

The Texas Chainsaw Massacre / Texas Katliamı Filmi

filmler – teksas katliamı – gerilim – izlenmesi gereken filmler

Tür : Korku, Gerilim, Tarih
IMDB : 7.5
Dakika : 98 dk
Yapım Yılı : 2003

Teksas Katliamı : Bir çoğumuzun bildiği 13.Cuma bu güne dayanıyor. Genel ve en iyi filmler, korku filmleri olan teksas katliamın konusu iki kardeşin dedelerinin mezarını kontrol etmek üzere çıktığı yolda zevkine kendini yaralayan ve 2 kardeşede zarar vermek isteyen psikopatlarla mücadele vermesidir.

Rosemary’s Baby / Rosemary’nin Bebeği Filmi

korku filmleri – rosemarynin bebeği – en iyi korku filmleri

Tür : Korku, Dram, Aile
IMDB : 8.0
Dakika :
Yapım Yılı : 1968
Rosemary’nin Bebeği fragmanı için buraya tıklayabilirsiniz.

Rosemary’nin Bebeği Konusu : Yabancı filmler kategorisinde kendini belli eden önemli bir korku filminden bahsediyoruz. Yeni taşınan bir ailenin bölgeye alışamsına yardımcı olan üst kat komşularının aşırı yardımsever oluşu ailenin dikkatini çeker ve bir gece ailenin annesi rüyasında şeytani varlığın kendisine tecvaüz ettiğini görür. Uyandığında ise gerçekten hamiledir. Buda komşuların anormalliğine bağlanır.

The Conjuring / Korku Seansı Filmi

korku seansı – korku filimleri – gerilim filmleri

Tür : Korku, Gerilim, Aile
IMDB : 7.5
Dakika : 112 dk
Yapım Yılı : 2013
Korku Seansı fragmanı için buraya tıklayın.

Korku Seansı Konusu : En iyi korku filmleri listemizde bulunan korku seansı ,korku filmleri arasında gerçek hikayeye sahip. Doğa üstü olayları ele alan bi grupa evi esir almış şeytani bir varlığın vakasını verirler ve grup üyeleri şeytani varlık ile karşı karşıya kalırlar.

Martyrs / İşkence Odası Filmi

en iyi filmler – korku filmleri – işkence odası

Tür : Korku, Gerilim, Gizem
IMDB : 7.1
Dakika : 99 dk
Yapım Yılı : 2008
İşkence Odası fragmanı için buraya tıklayın.

İşkence Odası Konusu : Korku gerilim filmleri listesinde evin babasının küçük ve öz kızına annesinden habersiz bir şekilde işkence etmesi ve bunu ailesine çaktırmamak zorunda olması konulu bir filmim mevcut.

The Ring / Halka Filmi

the ring – halka – en iyi filmler

Tür : Korku, Gerilim, Gizem
IMDB : 7.1
Dakika : 115 dk
Yapım Yılı : 2002
Halka fragmanı için buraya tıklayın.

The Ring Konusu : En iyi filmler , korku filmleri arasında olan the ring bilindik bir korku filmidir. Şehirdeki bir kasedi izledikten sonra 7 gün içerisinde ölündüğü söylenmektedir bu olayı açıklığa kavuşturmak isteyenlerin başına açıklanamayan olaylar gelir.Bunlarda ilginizi çekebilir


Beğendiysen Paylaş Lütfen :)

111