Aşk ve Komedi : En iyi Kore Dizileri Top 10 | Çok İzlenenler [Güncellendi] 2020


132

Bir kesimin vazgeçilmezi olan kore dizilerinin en iyi kore dizileri , yada ünlü kore dizileri gibialt başlıklarla kore dizileri top 10 listesi hazırladık. İzlenmesi gereken kore dizileri arasında eğlenceli kore dizisi en çok izlenen kore dizileri mevcut.

#En iyi kore dizileri listemize yorum yapmayı unutmayın.

# Zayıf görünmenin püf noktaları yazımıza buraya tıklayarak gidebilrsiniz.

# Boyunuza göre kilonuzun ortalamasını öğrenmek için buraya tıklayabilirsniz.

City Hunter ( 2013 )

en iyi kore dizileri imdb -
imdb puanına göre en iyi kore dizileri

IMDb : 8.3

Fragman

Listemizin başında gelen city hunter herkezin izlemesi gereken bir kore filmi olarak geçiyor.Babasını bir mafya çetesi öldürmüş olna başrol intikam için bir ustadan yardım alıyor

It’s Okay, It’s Love ( 2014 )

en güzel kore dizileri -
kore dizi önerileri

IMDb : 8.3

Fragman

Kore dizileri arasında en iyi yapımlardan biri olan bu kore aşk dizisi psikiyatrist ve hastası olan şizofren arasındaki aşkı anlatıyor.

A Gentleman’s Dignity ( 2012 )

en çok izlenen  -
izlenmesi gereken kore dizileri

IMDb : 8.0

Fragman

Fantastik kore dizileri arasında olan bu eğlenceli kore dizisi k-pop ile beraber 4 erkeğin aşk üzüntü ve ayrılıklarını anlatıyor.Dizi önerileri için son derece iyi bir fikir.

Descendants of the Sun ( 2016 )

kore dizi önerisi -
güney kore dizileri

IMDb : 8.5

Fragman

Mutlaka izlenmesi gereken kore diziler arasında en iyi dizilerden biri olan bu dizide savaşta olan bir asker ve hastanedeki bir kızın arasında geçen bir olayı anlatıyor.

Crazy Love ( 2013)

 kore dizileri sıralaması -
uzak doğu dizileri

IMDb : 7.6

Fragman

Kore dizileri aşk konusunda romantik komedi konusundan bıkmıyor. Yetimhanede büyüyen bir kızın aldatılma olayından sonra aşkı yenıden arayışını anlatıyor. Bu fantastik kore dizisi güney kore yapımları arasında en iyi kore dizisi olabilir.

Passionate Love ( 2013 )

en güzek uzak doğu dizileri -
kore dizileri aşk

IMDb : 6.8

Fragman

imdb puanına göre kore dizileri listemizde en aşk dolu film olsa gerek. İki kavuşamayan aşık tam kavuşacakken kızın ölmesi . İzlenmesi gereken en iyi kore dizisi.

You Are Beautiful ( 2009 )

komedi kore dizileri -
en iyi aşk dizileri

IMDb : 7.8

Fragman

Kore dizi önerileri en güzel kore dizileri ile deva ediyor. Kore dizileri aşk kategorisinde ikiz kardeşi için kendini feda eden rahibe olmak isteyen bir ablanın hikayesini anlatıyor. Kore dizileri 2020 listesinde en acıklı kore filmi.

Dream High ( 2011 )

komik kore dizileri -
kore dizileri 2019

IMDb : 7.7

Fragman

Okul kore dizileri için vazgeçilmez bir yer. K-pop üzerine yoğunlaşmış bu dizi güney kore yapımları arasında izlenmesi gereken bir dizi. Güzel sanatlar lisesindeki 6 öğrencinin hayatını anlatıyor.

Chief Kim ( 2017 )

drama kore dizileri -
fantastik kore dizileri

IMDb : 8.0

Fragman

Gülmek için neden komik kore dizileri. çok izlenen kore dizi içinde olan bu dizide yurtdışına gitmek için para biriktiren sekreterin şirket sahibine aşık olmasını anlatıyor.

Love Rain ( 2012 )

kore dizileri romantik komedi - tarihi kore dizileri

IMDb : 7.8

Fragman

Bu fantastik kore dizisinde çocuklarının birbirlerine aşık olduğunu bilmeden kendilerininde birbirlerine aşık olmalarını anlatan 2 bireyden bahsediyor. Drama kore dizilerinde ancak bu kadar oluyor.

Kore dizileri 2020 listemizde sizlere mutlaka izlenmesi gereken kore dizilerini,en çok izlenen kore dizilerini, aşk dizileri,uzak doğu drama dizilerini sizler için hazırladık. Yorum atarak bizlere teşekkür edebilrsiniz.


Bunlarda ilginizi çekebilir


Beğendiysen Paylaş Lütfen :)

132