Sizleri Kahkaya Boğacak En İyi Komedi Filmleri | IMDb 7+ | 2020


107

Komedi filmleri listemize en eğlenceli kategori olan film komedi olarak devam ediyoruz. Komedi filmleri ne kadar istemesekte yabancı romantik gibi alt konulu filmlere özenebiliyor. İşte bunun için sizlere en komik filmler listemizde alt konulu ve en çok izlenen komedi filmlerini topladık. En iyi komedi filmleri listemize yorum yapmayı unutmayınız.

Someone Great ( 2020 )

komedi filmleri – en komik filmler

IMDb : 6.2

Fragman

Netflix’in yeni filmi, tipik kızlarla tanışan çocuk rom-com’unuzun tam tersi – canımız Gina Rodriguez, San Francisco’da hayalindeki işini alıyor (ve erkek arkadaşı tarafından terkedilmiş), ancak en iyi arkadaşlarıyla geçen geceyi geçirmeye karar veriyor. NYC hareket etmeden önce. Bir dahaki sefere yerli komedi filmleri davet etmek istiyoruz.

What Men Want ( 2020 )

yabancı en çok izlenen komedi filmleri

IMDB : 4.5

Fragman

2000 Mel Gibson komedisinin bir kız gücü versiyonunda kızımız Taraji P. Henson, erkek egemen spor endüstrisinde hak ettiği bir terfi için geçen bir ajan olarak çalışıyor. Medyumlara gider, rastgele büyülü bir sıvı içer ve erkeklerin düşüncelerini duyabilir (ya bir rüya ya da bir kabus, karar veremez). Ve gerçek kadın modasında, gücünü iyilik için kullanmaya karar veriyor.

Long Shot ( 2020 )

en iyi komedi filmleri – en komik filmler

IMDb : 7.2

Fragman

Charlize Theron ve Seth Rogen bir şekilde yeni filmleri Long Shot’da gerçek çift hedefleri haline geldi. Charlize’in karakteri Charlotte, Fred Flarsky’yi (Rogen) konuşma yazarı olarak tutmaya karar verdiğinde prez için çalışıyor.yabancı filmleri Ayrıca, Charlotte Fred’in eski çocukluk bakıcısı ve ezgisidir; aynı zamanda ürpertici ve sevimlidir.

Drunk Parents ( 2020 )

romantik komedi filmleri – en komik filmler

IMDb : 4.0

Fragman

Salma Hayek ve Alec Baldwin, kızlarının kolejini ödemek için alkollü, gece yarısı garaj satışına başlayan karı-koca ikilisidir. Bu filmde geleceğimi görüyorum.

Little ( 2020 )

en iyi komedi filmleri – en komik filmler

IMDb : 5.3

Fragman

Bir düşünün: Tom Hanks ’Büyük ama tersi. Yüksek profilli, saçma sapan bir patron olan Jordan, bir şekilde kariyerinin en büyük sunumundan hemen önce komik filmler 13 yaşındaki kendine dönüşüyor. Asistanı Issa Rae (!), ~ Çok geç olmadan rolünü yapmasına yardım etmeli .

Wine Country ( 2020 )

en komik filmler

IMDb : 5.5

Fragman

Amy Poehler, Tina Fey, Maya Rudolph ve Rachel Dratch (ve daha fazlası), altı arkadaşının 50. doğum günü partisi için Napa Vadisi’ne gittiği bu Netflix filmi için bir araya geldi. Açıkçası, bu filmde başka ne olacağı umrumda değil – bu harika olacak

The Perfect Date ( 2020 )

komik filmler – en iyi komedi filmleri

IMDb : 5.9

Fragman

Internet Bae Noah Centineo bu yeni Netflix komediinde lise oynar. Centineo, çocukluğunu Yale’e katılma hayalini finanse etmek için ihtiyacı olan kadınlara stand-in randevu hizmeti sunuyor. Onu ömür boyu ayırmak isterdim.

The Hustle ( 2020 )

yabancı komedi filmleri – en çok izlenen komedi filmleri

IMDb : 5.3

Fragman

2020 komedisinde bir başka Asi Wilson’un komedisinde, o ve tanrıça Anne Hathaway, onları yanlış yapan tüm erkeklere geri dönmeyi isteyen komedi aldatmaca sanatçıları olarak bir araya geldi ve biz de IN istiyoruz.

The Beach Bum ( 2020 )

komedi filmler – film önerileri

IMDb : 5.7

Fragman

Matthew McConaughey oynuyor Tüm Zamanların En Matthew McConaughey Karakter: Moondog. (Hayır, şaka yapmıyoruz.) Hayatı seven bir plaj çocuğu avcısı olan Moondog, hepsi Isla Fisher, Martin Lawrence ve elbette Snoop Dogg’la yakalanırken bir sonraki büyük Amerikan romancısı olmaya başladı.

Isn’t It Romantic ( 2020 )

komik filmler – en iyi filmler

IMDb : 5.9

Fragman

Asi Wilson ve Priyanka Chopra dürüst olmak gerekirse, iyi kadın güdümlü bir komedide tek ihtiyacımız var (ama Liam Hemsworth da incitmedi). Asilerin karakterleri asıl bir rom-com’la uyanıyor ve WTF’nin devam ettiğini anlamak zorunda.


Bunlarda ilginizi çekebilir


Beğendiysen Paylaş Lütfen :)

107