Game of Thrones’i Aratmayacak Eski Çağ Dizileri | Dizi Önerileri 2020


123

2020 en iyi yabancı diziler imdb puanlamasına göre bi çok listemizde mevcut. Bu sefer sizlere en iyi savaş konulu diziler ve eski dizileri derledik. Dizi önerileri kategorilerinde önemli yere sahip olan aksiyon dizileri alt kategori olarak savaş dizileri gibi önemli bir kitle sahibi. Biz bu kitleyi kazanmak için sizlere savaş ve aksiyon olarak en iyi yabancı dizileri derledik.

Black Sails ( 2014 )

imdb en iyi diziler – en iyi diziler imdb

IMDb : 8.3

Fragman :

Gerçekte Thrones’tan daha köklü olan eski çağ dizileri Black Sails, Altın Korsanlar Çağı’nın eşit derecede karmaşık bir hikayesini anlatıyor. Robert Louis Stevenson’un Treasure Island’a bir prequel olan dizi, kitaptan yirmi yıl önce gerçekleşir ve ikonik korsan Kaptan Flint’i takip eder (burada Toby Stephens tarafından oynanır).

Outlander ( 2014 )

izlenmesi gereken diziler – en iyi yabancı diziler imdb

IMDb : 8.5

Fragman :

Diana Gabaldon’ın en çok satan roman serisine dayanan Outlander, aniden 1743’e geri taşınan II. Dünya Savaşı dönemi hemşiresi olarak Caitriona Balfe’yi canlandırıyor. bir zaman çizelgesi bükme öyküsü, sıcak bir romantizm ve bolca savaş.

Rome ( 2012 )

dizi – yabancı dizi

IMDb : 8.8

Fragman :

Aughts gelen bir tw0 sezonu bir mücevher Roma, tüm zamanların en rezil tarihsel figürlerinin bazılarını izleyen yemyeşil, şiddetli ve bükülen bir HBO dizi önerileri serisi oldu. Gösteri, Julius Caesar’ın diktatör olarak saltanatını ve Marc Anthony tarafından ihanetini anlatıyor ve sonuncusunun Kleopatra ile olan siyasi ve romantik ilişkisi eski yabancı diziler ile sonuçlanıyor.

Spartacus ( 2010 )

aksiyon dizileri – eski diziler

IMDb : 8.5

Fragman :

Gladyatör Spartacus‘un klasik hikayesi, tüm savaşlar ve birlikte kablolu TV muamelesi görüyor. Dizi önerileri dört mevsimde yer alan Spartacus, Roman esirlerine karşı bir ayaklanma düzenleyen kölenin hikayesini anlatıyor.

The Last Kingdom ( 2015 )

izlenmesi gereken dizileri – en iyi diziler

IMDb : 8.4

Fragman :

Bernard Cornwell’in Saxon Stories serisine dayanan bu BBC / Netflix serisi, Alexander Dreymon’u Vikingler tarafından çocukken köleleştirilmiş bir Sakson savaşçısı olan Uhtred of Bebbanburg olarak görüyor. Esirleri tarafından yetiştirilen, kendi memleketine döndüğü zaman iddiaları test edilir.

Camelot ( 2011 )

savaş filmleri – en iyi yabancı diziler

IMDb : 6.5

Fragman :

Klasik İngiliz efsanesi yeni bir anlatım kazanıyor, Joseph Fiennes, eski dizi önerileri Arthur Merlin rolünde, genç Arthur’a (Jamie Campbell Brewer), Camelot tahtını devralması için yardım ediyor – Arthur’un şeytani üvey kız kardeşi Morgan (Eva Green) .

Vikings ( 2013 )

dizi önerileri – eski çağ dizileri

IMDb : 8.6

Fragman :

Bu History Channel orijinal serisi, İngiltere’ye başarılı bir baskın düzenleyen ve İskandinav kralı olma yolunda ilerleyen basit bir çiftçi olan efsanevi İskandinav figürü Ragnar Lothbrok‘un dizi önerileri yükselişini izliyor.

The Tudors ( 2007 )

eski yabancı diziler – savaş dizileri

IMDb : 8.1

Fragman :

Kral Henry VIII’in dramatik ve kanlı saltanatı bir TV eski yabancı diziler için mükemmel bir konudur. Jonathan Rhys Meyers, sık sık siyasal düşmanlarla havaya uçuran ve bir erkek varis peşinde bir avuç eşinden geçen İngiliz kraliçesi olarak görüyor.

Once Upon a Time ( 2011 )

tarih dizileri – yabancı dizi öneri

IMDb : 7.8

Fragman :

Snow White ve Cinderella gibi klasik masal figürlerinin yanı sıra Aladdin ve Elsa gibi diğer Disney ikonlarının da gerçek dünya ile büyülü bir alternatif gerçeklik arasında manevra yaptığı bu uzun soluklu fantazi dramda masallar büyülü bir dizi önerileri hayata geliyor.

The Borgias ( 2011 )

dizi önerileri – tarih dizileri

IMDb : 7.9

Fragman :

Oscar ödüllü Neil Jordan, tartışmalı Papa Alexander VI’nın (Jeremy Irons) liderliğindeki rezil soylu aileyi takip eden bu dizi önerileri baştan çıkarıcı tarihi dramayı yarattı.


Bunlarda ilginizi çekebilir


Beğendiysen Paylaş Lütfen :)

123