Tavsiye Edilecek Yabancı Filmler | En İyi Filmler Listesi | iMDB +8 | 2019

Ücretsiz netflix ve spotify kazanmak için reklamlara tıklayıp iletişiminizi yoruma yazın !


0
en iyi filmler

Sizleri en iyi yabancı filmler arayışından çıkaracak birbirinden güzel en iyi filmler listemiz sizlerle.

Yabancı filmler listemizde imdb puanlamasına göre en güzel filmler sıralanmıştır.

En iyi yabancı filmler listemize yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.

En iyi korku filmleri listemize gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

En iyi yabancı diziler listemize gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

National Treasure

National Treasure – en iyi film tavsiyeleri – en iyi filmler

Tür : Aksiyon , Gizem , Aile

iMDB : 6.9

Dakika : 130k

Yapım Yılı : 2004

National Treasure fragmanını izlemek için buraya tıklayın.

National Treasure Konusu : Sadece inkar edilemez biçimde izlenebilecek bir aksiyon filmleri arıyorsanız, yüzünüze bir gülümseme koyacağınız kesin olan bir film varsa, Ulusal Hazine’den başkasına bakmayın. Bu, ne olduğu veya ne olmak istediğiyle ilgili hiçbir iddiası olmayan bir film. Konunun çok saçma olduğunu biliyor, ancak Nicolas Cage yine de haltını satıyor.

Cage, bir dizi talihsiz olayın ardından, son birkaç yüzyıl boyunca kimsenin bulunmadığı gizli bir hazine haritasına sahip olan Bağımsızlık Bildirgesi’ni çalmaya son veren Amerikan tarihçi ve hazine avcısını oynuyor. Film, Ocean’s Eleven’i anımsatan alaylı ve eğlenceli bir adımla ilerliyor ve tarih meraklıları bazı özelliklere sahip.

Snowpiercer

Snowpiercer – bilim kurgu filmleri – aksiyon filmleri

Tür : Aksiyon ,Drama ,Bilim Kurgu

iMDB : 7.1

Dakika : 126dk

Yapım Yılı : 2003

Snowpiercer fragmanını izlemek için buraya tıklayın.

Snowpiercer Konusu : Film önerileri listemdeki Başarısız iklim kontrol deneyi ile yola çıkılan bir kıyamet sonrası Buz Devri‘nde geçen filmin tamamı, hayatta kalan birkaç kişiye ev sahipliği yapan, sürekli çalışan bir küresel trenin sınırları içinde gerçekleşiyor. Sınıf savaşında çok ince bir dönüş olmadı, Snowpiercer, şiddetli bir darbe çıkaran iğrenç beslenme çubuklarında (ve gerçekten korkunç zamanlarda, çok daha kötü bir şey) hayatta kaldıkları, trenin alt sınıf posterinin umutsuz sakinlerini takip ediyor Trenin önünde ayrıcalıklı, hoşgörülü elitlere karşı.

Chris Evans, Kaptan Amerika karizmasını döndürür ve en karanlık enkarnasyonuna gelir, isyancının ön saflarında yer alan ve makine dairesini devralmak için yol açan Curtis. Yol boyunca, Snowpiercer, tren arabalarının kast sisteminden geçiyor, her yeni araba tuhaf ve tamamen kendi kendine yetişmiş bir habitat oluyor ve tamamen tek bir trende bulunan çarpık bir toplumun mikro kozmik resmini çiziyor.

The Indiana Jones Trilogy

The Indiana Jones Trilogy – en iyi filmler – macera filmleri

Tür : Aksiyon ,Macera

iMDB : 8.2

Dakika : 128dk

Yapım Yılı : 1989

The Indiana Jones Trilogy fragmanını izlemek için buraya tıklayın.

The Indiana Jones Trilogy Konusu : En iyi filmler listemizde Evet, üç tane de Indiana Jones filminin şu anda Netflix‘te olmasına rağmen üçlemenin dediğini söyledik – Kristal Kafatası Krallığı’nı izlemek veya tekrar etmek kendi sorumluluğunuzdadır. Ancak Steven Spielberg’in harika maceracı orijinal üçlemesi oldukça iyi durumda. Lost Ark’ın akıncıları, şimdiye kadar yapılmış en iyi filmlerden biri.

Harrison Ford çok etkileyici (ve çok iyi görünümlü) bir arkeolog rolünde kendisini bir ekran simgesi olarak sağlamlaştırıyor. Doom Tapınağı karanlık ve garipleşiyor ancak büyüleyici ve eğlenceli bir film olmaya devam ediyor. Ve Son Haçlı Seferi “Spielberg babasıyla ilgili filmler yapar” türündeki en iyi kayıtlardan biridir.

John Carter

John Carter – yabancı film tavsiyeleri – fullhdfilmizle

Tür : Akiyon ,Macera ,Bilim Kurgu

iMDB : 6.6

Dakika : 132dk

Yapım Yılı : 20012

John Carter fragmanını izlemek için buraya tıklayın.

John Carter Konusu : Film tavsiyeleri ndeHata yapmayın, John Carter kusurlu bir film; ama çok ilginç bir film. İlk olarak ilk hareketli aksiyon filmi Pixar filmi (yönetmen Andrew Stanton, WALL-E ve Finding Nemo ve ortak yazar Mark Andrews’ü Cesur yaptı) olarak tasarlanan film, Edgar Rice Burroughs’un bir İç Savaş askerine odaklanan roman serisini titizlikle uyarladı.

Mars‘a taşınan, savaşa karışmış çeşitli ırklarla doludur. Sonuç biraz karışmış olsa da, dünya binaları muazzam olmaya devam ediyor ve genelinde çok fazla çekicilik var. İlk bakışta delirmediyseniz ya da daha önce hiç görmediyseniz ve açık renkli, renkli bilim kurgu fantastik destanları gibi biri varsa, bunu tekrar denemeye değer.

Scream

scream – yabancı filmler – film önerileri

Tür : Gizem ,Korku

iMDB : 7.2

Dakika : 111dk

Yapım Yılı : 1996

Scream fragmanını izlemek için buraya tıklayın.

Scream Konusu : En güzel filmler , korku filmleri olan Çığlık bir nedenden dolayı bir korku klasiğidir. 1996’da, yapımcı Wes Craven zaten mükemmel bir korku yönetmeni olarak katılaşmıştı, ama Scream şimdiye kadar birkaç filmde bir şeyler yaptı: iyi bilinen bir tür / hikayede gerçekten eşsiz bir dönüş önerdi. Film herhangi bir slaser gibi başlar, ama yarasaların hemen izleyicilere beklenmedik bir şekilde beklemelerini söyler.

Filmin geri kalanı maskeli bir katil tarafından işkence gören uykulu bir kasabada bir grup lise öğrencisinin ardından Drew Barrymore ilk birkaç dakika içinde korkunç bir şekilde öldürüldü. Asıl mesele, karakterlerin seyircinin sahip olduğu tüm korkutucu filmleri izlemesidir ve bu yüzden Kevin Williamson’ın mükemmel senaryosu, klişeleri ve yorgun tropileri heyecan verici yeni anlatımlar ve dönüşler lehine denetler. Karakterler derinden unutulmaz, öldürmeler heyecan verici ve senaryo çok komik.

District 9

District 9 – yabancı filmler – film tavsiyeleri

Tür : Aksiyon ,Gerilim ,Bilim Kurgu

iMDB : 7.9

Dakika : 112dk

Yapım Yılı : 2009

District 9 fragmanını izlemek için buraya tıklayın.

District 9 Konusu : Film öneri devamı olan 2009 bilimkurgu aksiyonu Bölge 9, 21. yüzyılın en dikkat çekici orijinal bilim kurgu filmlerinden biri olmaya devam ediyor. Filmin tarzı çalışma süresi boyunca gelişti ve belgesel bir şekilde başlıyor ve dünya dışı mültecilerin yerleşimini yeniden yerleştirme görevi alan Wikus (Sharlto Copley) adında bir Güney Afrika bürokratı izliyor.

Hikayenin dünyasında, bir uzay aracı yaklaşık 20 yıl önce çökmüş ve uzaylılar Bölge 9 adında bir kampta tutulmuştu. Ortak yazar / yönetmen Neill Blomkamp, ​​yabancı filmler düşmanlığı ve sosyal ayrışma için zenginlik taşıyan bir alegori yarattı. aslında The Office’ten Michael Scott olan bir karakter. Bunun üzerine, görsel efektler muazzam. Mizahi, yürek kırıcı ve açık bir şekilde eşsiz

Zodiac

Zodiac – en iyi filmler – en güzel filmler

Tür : Suç ,Drama ,Gizem

iMDB : 7.7

Dakika : 157dk

Yapım Yılı : 2007

Zodiac fragmanını izlemek için buraya tıklayın.

Zodiac Konusu : Yabancı filmler önerilerinde Bir usta film yapımcısından kusursuz işlenmiş bir drama havasında? Zodiac’tan başka bir yere bakmayın, David Fincher’in 1960’larda ve 70’lerin San Francisco’sındaki Zodyak Katili avının 2007 kronikleri. Jake Gyllenhaal, San Francisco Chronicle’daki karikatürist olarak olağanüstü bir topluluğu, seri katilin kimliğini belirlemeye takıntılı olarak, hayatındaki her şeyin zararına takılmaya başlar.

Mark Ruffalo, Robert Downey Jr. ve Anthony Edwards’ın beğenilerinin yanı sıra Fincher’in ayrıntılar için ustalığının yabancı filmler müthiş performansları ile canlandırılan film, Fincher’in en iyilerinden biri olarak göz alıcı, karartıcı ve bazen de korkunç bir saat.

Zombieland

Zombieland – yabancı filmler – film öneri

Tür : Macera ,Komide ,Korku

iMDB : 7.6

Dakika : 88dk

Yapım Yılı : 2009

Zombieland fragmanını izlemek için buraya tıklayın.

Zombieland Konusu : Korku filmleri , gerilim filmleri denilince akla gelen Rhett Reese ve Paul Wernick’in Deadpool senaryosu bir filme çekilmeden çok önce, 2009 komedisi Zombieland ile birlikte sahneye çıktılar. Ruben Fleischer’in, komediyi vurgulayan ve bir zombi öldürmenin birçok yolunu seçen abartılı bir tarza sahip yönettiği film, zombi kıyameti sırasında buluşan ve ülkeyi birlikte gezmeyi kabul eden dört yabancıyı izliyor.

Hilarity, romantizm ve şaşırtıcı miktarda kalp oluşuyor, ama Zombieland’ı zombi filmleri arasında öne çıkaran keskin stil ve ton. Ve elbette tüm zamanlayıcı yabancı filmler bir Bill Murray kamera hücresi.

Ex Machina

Ex Machina – aksiyon filmleri – en iyi filmler

Tür : Drama ,Gizem ,Bilim Kurgu

iMDB : 7.7

Dakika : 108dk

Yapım Yılı : 2014

Ex Machina fragmanını izlemek için buraya tıklayın.

Ex Machina Konusu : Bilim kurgu filmleri , film önerileri olan Alex Garland, 28 Days Later ve Dredd gibi filmler için senaryolarıyla bir sıçrama yaptı, ancak yönetmenin ilk filmi Ex Machina gerçekten başka bir şey. Domhnall Gleeson, Nathan (Oscar Isaac) adında esrarengiz bir Steve Jobs benzeri esrarengiz Steve Jobs benzeri şahsiyetten oluşan bir şirketten ayrılan bir arama motoru şirketi için çalışan Caleb adlı bir bilgisayar programcısını oynuyor.

Nathan’ın Ava (Alicia Vikander) adlı bir insansı robotla etkileşime girmesi ve temel olarak bir Turing testi yapması için bu uzak bileşiğe getirildi. Ancak Sırlar, Nathan’ın bileşiğinin karanlık salonlarında gizleniyor ve bu bilim kurgu öyküsü içinde yabancı filmler Garland, A.I., toksik erkeklik ve cinsiyet dinamikleri ile ilgili konuları büyüleyici şekillerde araştırıyor. Krediler yuvarlandıktan uzun bir süre sonra sallanması imkansız olan, heyecan verici, şaşırtıcı ve tamamen benzersiz bir sinema parçası.

The Witch

The Witch – yabancı filmler – korku filmleri

Tür : Gizem ,Korku

iMDB : 6.8

Dakika : 92dk

Yapım Yılı : 2015

The Witch fragmanını izlemek için buraya tıklayın.

The Witch Konusu : En iyi filmler de Lezzetli bir şekilde yaşamak ister miydin? Öyleyse son hafızada en korkunç (ve en güzel) korku filmlerinden biri olan Cadı‘yı körükler. Bu tamamen orijinal hikaye “New England Folktale” olarak ilan edildi ve 1630’ların New England’sında gerçekleşti ve Puritan plantasyonundan çok dindar olduğu için yasaklanan bir aileyi takip etti.

Şimdi ormanın yakınında tenha, garip olaylar oluşmaya başlıyor – bebeklerinin kaçırılması gibi – ve ebeveynler daha da deliliğe düşüyor, genç yabancı filmler Thomasin (Split’ten bildiğiniz Anya Taylor, her şeyi tutmaya çalışıyor) birlikte. Muhteşem, dehşet verici ve yakında unutamayacağınız bir ameliyat finaline dönüşüyor. Bu tipik bir atlama korkutma ya da maskeli tehdit korku fiske değil. Bu çok daha kötü bir şey.

Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi – film tavsiyeleri – yabancı filmler

Tür : Aksiyon ,Macera ,Fantezi

iMDB : 7.2

Dakika : 152dk

Yapım Yılı : 2017

Star Wars: The Last Jedi fragmanını izlemek için buraya tıklayın.

Star Wars: The Last Jedi Konusu : En güzel filmler Onu sev ya da nefret et, itiraf etmelisin Star Wars: Son Jedi cesur bir film. Looper film yapımcısı Rian Johnson’ın, sadece beklenen tüm hikaye anlatım ritimlerini izleyen bir hayran hizmeti olan yabancı filmler Force Awakens devam filmi yapması kolaydı, ama bunun yerine, özellikle Rey ve Kylo Ren’deki karakter POV’larına sertçe eğildi; çoğunlukla gözleriyle. Sonuç, eğlenceyi ve tematik atkıyı eşit ölçüde sunan çılgınca heyecan verici, tamamen orijinal ve şaşırtıcı bir neticedir.

Kendinden şüphe etme, büyüme ve bir isyanın kıvılcımıyla ilgili bir hikaye ve gösteriyi durduran, Taht Odası setinde ve Holdo’nun soluk veren anı gibi ikonik görsellerle sevgiyle hazırlanmış. Son Jedi‘ları ilk kez 15. kez izliyor olsanız da, bir filmin tüm yemeğini alıyorsunuz.

Swiss Army Man

en iyi filmler – Swiss Army Man

Tür : Macera ,Komedi ,Drama

iMDB : 7.0

Dakika : 97dk

Yapım Yılı : 2016

Swiss Army Man fragmanını izlemek için buraya tıklayın.

Swiss Army Man Konusu : En iyi filmler yabancı , film önerileri nde herzamanki gibi b, çılgınca tahmin edilemeyen bir aktördür, çeşitli rollere kaybolabilir, ancak onun en iyi en iyi ekran performanslarından biri Locke’da bir inşaat ustası olarak geliyor. Hardy, bugüne kadar ekranda görülen tek oyuncu, geceleri uzun bir yolculuk sırasında bir dizi telefon görüşmesi yaptığı için, doğumdan yedi ay önce bir gece beklettiği bir kadın tarafından yönlendirildi.

Karakter çeşitli baskı sorunları ile güreşirken gerginlik artar ve Hardy her şeyi mükemmel bir şekilde ele alır. Ama elbette bu bir indie filmdir, çünkü birkaç stüdyo tamamen tek bir oyuncuyla bir arabanın içinde gerçekleşen bir filmi finanse eder ve aslında Locke stüdyo sisteminden bağımsız olarak anlatılabilecek türlerin bir kanıtıdır.


Like it? Share with your friends!

0

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir